Визначте кількість молекул азоту у порції речовини кількістю 2.5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Соболева Ева.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(N2)=2,5 моль

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(N2)

N(N2) = n * Na = 2,5 * 6,02*10²³ = 15,05 *10²³ молекул