Скласти рівняння реації взаємодії барій оксиду із сульфатною кислотою, магній оксиду із хлоридною

кислотою і ферум (ІІІ) оксиду із нітратною кислотою. Вказати валентніть утворених сполук, їх назви та розставити коефіцієнти

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Анжелика.

Ответ:

Объяснение:

BaO + H2SO4 = BaSO4 + H2O  (сульфат бария, вода)

Ba(II)O(II) + H(I)SO4(II) = Ba(II)SO4(II) + H(I)O(II)

MgO + 2HCl = MgCl2 + H2O  (хлорид магния, вода)

Mg(II)O(II) + H(I)Cl(I) = Mg(II)Cl(I) + H(I)O(II)

Fe2O3 + 6HNO3 = 2Fe(NO3)3 + 3H2O (нитрат железа(III), вода)

Fe(III)O(II) + H(+)NO3(I) = Fe(III)NO3(I) + H(I)O(II)