Пожалуйста помогите , дам 20 балов ! До розчину Натрій карбонату влили 245 г розчину сульфатної

кислоти з масовою часткоюречовини10%. Який об'єм газу виділився?Прокласифікуйте дану реакцію за кількома ознаками.

Ответы на вопрос

Отвечает Onyshchuk Angelina.

Ответ:

5.6 дм^3

Объяснение:

Na2CO3 + H2SO4 = Na2SO4 + H2O + CO2; реакция обмена

V(CO2) = n(CO2) * Vm = n(H2SO4) * Vm = (m(р-ра) * w(H2SO4)) / M(H2SO4) * Vm = (245 * 0.1)/98 * 22.4 = 5.6 (дм^3)