Який обєм за нормальниш умов займає вуглекислий газ масою 4.4г


Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CO2)=4,4 г

V(CO2)-?

M(CO2)=44 г/моль

m=n×M ⇒n=m/M

n(CO2)=4,4 /44=0,1 (моль)

V=n×Vm , Vm=22,4 л/моль

V(CO2)=0,1×22,4=2,24 (л)

Ответ: V(CO2)=2,24 л