Обчисліть, яку кількість речовини кисню становлять 3,10×10²³ молекул О2​


Ответы на вопрос

Отвечает Таранская Света.

Ответ:

Объяснение:

N(O2)= 3,10×10²³ молекул

n(O2)-?

n=N/Na , Na=6,02×10²³ моль⁻¹

n(O2)=3,10×10²³ /6,02×10²³=0,5 моль

Відповідь: n(O2)=0,5 моль