Срочно да 43 бала Обчисліть число молекул, що містяться у сірководні Н,S кількістю ре- човини 2,5

моль

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(H2S)=2,5 моль

N(H2S)-?

Розв*язування:

N=n×Na

Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(H2S)=2,5×6,02×10²³=15,05×10²³=1,505×10²⁴ (молекул)

Відровідь: N(H2S)=1,505×10²⁴ молекул