Обчисліть кількість молекул в 10 моль кисню ​


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(O2)=10 моль

N(O2)-?

Розв*язок:

N=n×Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(O2)= 10моль×6,02×10²³моль⁻¹ = 60,2×10²³=6,02×10²⁴

Відповідь: 6,02×10²⁴молекул в 10 моль кисню ​