Визнач кількість речовини алюміній гідроксиду Al(OH)3, маса якого дорівнює 1872 г ПОМОГИТЕ

ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Никифоров Саша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(Al(OH)3) = 1872 г

М(Al(OH)3) =78 г/моль

Найти

n(Al(OH)3

n(Al(OH)3) = m / М = 1872 / 78 = 24 моль