Обчисліть масові частки елементів у хлоридах, поданих формулами: FeCl2, CCI4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Далызин Андрей.

Ответ:

1) W(Cl) = 2*35,5/127 *100% = 55,91%

W(Fe) = 100 - 55,21 = 54,79%

2) W(Cl) = 4*35,5/154*100% = 92,21%

W(C) = 100 - 92,21 = 7, 79%

Объяснение: