Складіть рівняння реакцій, росписавши на іонні рівняння де це можливо: Cu > CuSO4 > FeSO4

> Fe(OH)2 > Fe(NO3)2 > FeCO3

Ответы на вопрос

Отвечает Кусайн Биржан.

Відповідь:

Пояснення:

Cu + 2H2SO4(конц) = CuSO4 + SO2 + 2H2O

CuSO4 + Fe = FeSO4 + Cu

FeSO4 + 2NaOH = Fe(OH)2 + Na2SO4

Fe(OH)2 +2 HNO3 = Fe(NO3)2 + 2H2O

Fe(NO3)2 + Na2CO3 = FeCO3 + 2NaNO3