Обчисліть молярну масу газу, якщо 0.71 кг його займає об'єм 224 л (н. у.) Будь ласка швидко! Даю

60 балів[email protected]@

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Сергей.

Ответ:

дано:

m=0.71кг=710г

V=224л

M-?

Розв'язання:

1) n=V÷Vm= 224÷22,4=10 (моль)

2)M=m÷n=710:10=71 (г/моль)

Відповідь: М=71 г/моль

Объяснение:

сподіваюсь допомогла