Обчисліть масову частку Нітрогену в амоній нітраті NH4NO32


Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Поля.

Ответ:

Объяснение:

Нітрат амонію формула NH4NO3

Mr(NH4NO3)=80

ω(N)=2×Ar(N)  / Mr(NH4NO3) =2×14 / 80=0,35 або 35%