Обчисліть об’єм (л) (н. у.), який займають 6,02∙1024 молекул азоту N2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Медведок Илья.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(N2) = 6,02*10²4 молекул

Na= 6,02*10²³ 1/ молекул

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(N2)

n(N2) = N(N2) / Na = 6,02*10²⁴ / 6,02*10²³ = 10 моль

V(N2) = Vm *n = 22,4 * 10 = 224 л