Макс балов!!СРОЧНО!! Знайдіть масу сполуки Ag2SiO3, що відповідає кількості речовини 1,5 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Анна.

Дано: Решение:

v=1,5моль m=v×M

m=? Mr(Ag2SIO3)=292г/моль

m=1,5×292=438г

Ответ:m=438г