Яка кількість речовини становить 3.01×10²³ атомів алюмінію ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бобровская Даша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(Al) = 3,01*10²³ атомов

Na = 6,02 *10²³

Найти

n(Al)

n(Al) = N(Al) / Na = 3,01*10²³ / 6,02*10²³= 0,5 моль