у повітряній кулі міститься приблизно 0,9•10²³ молекул азоту. Обчисліть кількість речовини азоту (у

молях)​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Эльвира.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(N2) = 0,9*10²³ молекул

Na = 6,02*10²³ 1/ молекул

Найти

n(N2)

n(N2) = N(N2) / Na = 0,9*10²³ / 6,02*10²³ =0,15 моль