Обчислити масу і число молекул що містяться в 4,48 л Сульфур (Vl) оксиді


Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Денис.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(SO3) =4,48 л

Vm=22,4 л/моль

М(SO3) = 80 г/моль

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

m(SO3)

N(SO3)

n(SO3) = V(SO3) / Vm = 4,48 / 22,4 =0,2 моль

m(SO3) = n * M = 0,2 * 80 = 16 г

N(SO3) = Na *n = 6,02*10²³ * 0,2 = 1,2*10²³ молекул