Обчислити масу та об'єм 3,01 - 1023 молекул Карбону(II) оксиду 1)22,4л 28г2)11.2л 28г3)22 4л

14r4)11,2л 14г????​

Ответы на вопрос

Отвечает Шитяков Степан.

Ответ:

4)

Объяснение:

n(CO)=N(CO)/Na=3,01*10(23)/6,02*10(23)=0,5 моль

m(CO)=n*M=0,5* 28=14 г

V(O2)=n*Vm=0,5*22,4=11,2 л