Обчисліть відносну густину сульфуру 4 оксиду за повітрям


Ответы на вопрос

Отвечает Полуянова Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

SO2

Dпов.(SO2)-?

Mr(SO2)=64 , Mr(пов.)=29

Dпов.(SO2)=Mr(SO2) / Mr(пов.) =64/29=2,21

Відповідь: Dпов.(SO2)=2,21