1. Обчисліть кількість молекул водню, який займає об'єм 5 л (об'єм доведений до н. у.).​


Ответы на вопрос

Отвечает Потапович Ульяна.

n = V / Vm = 5 / 22,4 = 0,2 моль

N (молекул) = n × NA = 0,2 × 6,02 × 10²³ = 1,2 × 10²³