Обчислити кількість речовин метану CH4,що містить 1,505 *10²⁴​


Ответы на вопрос

Отвечает Смолин Иван.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(CH4)=1,505×10²⁴

n(CH4)-?

Розв*язок:

n=N/Na

Na=6,02×10²³моль⁻¹

n(CH4)=1,505×10²⁴/6,02×10²³=2,5 моль

Відповідь: n(CH4)=2,5 моль