Задача 1. Обчисліть густину за воднем таких газів: а) хлороводню НC%;B б) сірководню Н2S;B в)

амоніаку NHз​

Ответы на вопрос

Отвечает Костин Данил.

Відповідь:

Пояснення:

D/H2= Mr(HCl) / Mr(H2) = 36, 5 / 2 = 18,25

D/H2= Mr(H2S) / Mr(H2) = 34 / 2 = 17

D/H2= Mr(NH3) / Mr(H2) = 17 / 2 = 8,5