Обчислити число молекул та атомів сульфур (VI) оксид об'ємом 2,24л Н.У​


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Игорь.

Дано:

V (SO3) = 2,24 л

Vm = 22,4 л/моль

NA = 6,02 × 10²³

Знайти:

N (молекул) — ?

N (атомів) — ?

Розв'язання:

n = V / Vm = 2,24 / 22,4 = 0,1 моль

N (молекул) = n × NA = 0,1 × 6,02 × 10²³ = 0,602 × 10²³

N (атомів) = NA × 4 = 0,602 × 10²³ × 4 = 2,408 × 10²³