Обчисліть і вкажіть число молекул у кисні (O2) кількістю ре вини 0,5 моль:А 3,01 •10²³; Б12,04 •

10²³; в 6,02 • 10²³​

Ответы на вопрос

Отвечает Сумской Макс.

Ответ:

А)

Объяснение:

N(O2) = n * Na = 0,5 * 6,02*10²³ =3,01*10²³ молекул