2. Укажіть кількість молекул у кисні кількості речовини 0,5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Декань Вова.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(O2) = 0,5 моль

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(O2)

N(O2) = Na *n = 6,02*10²³ * 0,5 = 3,01*10²³ молекул