Розрахувати кількість молекул кисню які знаходяться в кількості речовини 1,25 моль? Помогите пж


Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(O2) = 1,25 моль

Na = 6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(O2)

N(O2) = Na *n = 6,02*10²³ * 1,25 =7,5*10²³ молекул