Який об'єм за нормальних умов займає 5 моль азоту​


Ответы на вопрос

Отвечает Анагазиев Диас.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(N2) = 5 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(N2)

V(N2) = Vm *n = 22,4 * 5 = 112 л