Обчислити кількість атомів, які містяться у воді кількістю 8 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Гетто Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

Дано: ν(Н2О)=8 моль

N(H2O)-?

N=ν×Na , Na=6,02×10²³ моль⁻¹

N(H2O)=8 моль×6,02×10²³ моль⁻¹=48,16×10²³=4,8×10²⁴ атомів

Відповідь: 4,8×10²⁴ атомів