Обчисліть об'єм амоніаку NH3 ( за нормальних умов) кількість речовини 2 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Скобелева Олеся.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(NH3) = 2 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(NH3)

V(NH3) = Vm *n = 22,4 * 2 = 44,8 л