Обчисліть кількість речовини натрію (формула речовини Na) , що містить 36,12×10²³​


Ответы на вопрос

Отвечает Белая Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(Na) = 36,12*10²³

Na=6,02*10²³

Найти

n(Na)

n(Na) = N(Na) / Na = 36,12*10²³ / 6,02*10²³ =6 моль