Лівий берег Дніпра має поклади вапняку. З вапняку добувають негашене вапно - кальцій оксид.

Обчисліть масу кальцій оксиду взятого кількістю речовини 2 моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.

Ответ:

m=n×M

m=56×2=112 г

_______