Визнач хімічну кількість метану, об'єм якого за нормальних умов складає 448 л.​


Ответы на вопрос

Отвечает Воронина Анна.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(CH4) = 448 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(CH4)

n(CH4) = V(CH4) / Vm = 448 / 22,4 = 20 моль