Розрахуйте та вкажіть загальний об'єм продуктів спалювання 44л пропану. СРОЧНО!!! УМОЛАЮ!!! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лифанов Максим.

Ответ: 264 л

Дано:

V(C3H8) = 44 л

Знайти:

V(заг.)-?

Объяснение:

Складаємо РХР: С3Н8 + 5О2 = 3СО2 + 4Н2О

З РХР бачимо, що V(O2) = 5V(C3H8)

V(O2) = 5*44 л = 220 л

V(заг.) = V(C3H8) + V(O2) = 44 л + 220 л = 264 л

Відповідь: 264 л