Сульфур (IV) оксид за н.у. займає об'єм 11,2 л. Визначити кількість речовини для цього об’єму​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Марина.

Дано :

V SO₂ = 11,2 л

n - ?

Решение :

n SO₂ = V/Vm = 11,2/22,4 = 0,5 моль

Ответ : 0,5 моль