Відносна густина невідомого газу за киснем дорівнює 2. Обчисліть відносну густину невідомого газу

за воднем.Значення відносних атомних мас хімічних елементів під час обчислень округліть до цілих чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Алексей.

Do2(X) = 2

Mr(O2)= 32, тоді Mr(X) = 32*2= 68

Dh2(X) = Mr(X) / Mr(H2) = 68/2 = 32

Пояснення: