Яка кількість речовини карбон (IV) оксиду об'ємом 67,2 л?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ишутин Максим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(CO2)=67,2 л

n(CO2)-?

Розв*язок:

n=V/Vm , Vm=22,4л/моль

n(CO2)=67,2л/22,4л/моль=3 моль

Відповідь: n(CO2)=3 моль