Обчисліть масу води об'єм 3,36літра


Ответы на вопрос

Отвечает Панарин Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(H2O)=3,36 л

m(H2O)-?

Розв*язок:

ν=V/Vm , Vm=22,4л/моль

ν(H2O)=3,36л /22,4л/моль =0,15моль

m=ν×M , M(H2O)=2×1+16=18г/моль

m(H2O)=0,15моль × 18г/моль=2,7г

Відповідь: m(H2O)=2,7 г