Який об'см займають за нормальних умов: а) 2 моль азоту, Б0,5 моль кисню; в) 0,25 моль азоту?​


Ответы на вопрос

Отвечает Симонова Елизавета.

Объяснение:

1) V(N2)=Vm*n=22,4 л/моль * 2 моль=44,8 л

2) V(O2)=Vm*n=22,4 л/моль*0,5 моль=11,2 л

3) V(N2)=Vm*n=22,4 л/моль * 0,25 моль=5,6 л