Обчислити масу та число молекул що містить 2 л кисню​


Ответы на вопрос

Отвечает Zabudko Dima.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(O2)=2 л

m(O2)-?

N(O2)-?

Розв*язок:

n=V/Vm , де Vm=22,4л/моль

n(O2)=2/22,4=0,09 (моль)

m=n×M , M(O2)=2×16=32г/моль

m(O2)=0,09×32=2,88(г)

N=n×Na , Na=6,02×10²³моль⁺¹

N(O2)=0,09×6,02×10²³=0,542×10²³=5,42×10²²(молекул)

Відповідь: m(O2)=2,88 г ,N(O2)=5,42×10²² молекул