Дам 20 баловобчисліть об'єм амоніаку NH3 кількістю 3 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Олег.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(NH3) = 3 моль

Vm = 22,4 л/моль

Найти:

V(NH3)  - ?

Решение:

V(NH3) = Vm * n(NH3)

V(NH3) = 22,4 * 3 = 67,2 л