A) Al-Al2(SO)3 - AICI, -- Al(OH)3, -- AI(NO3)3 -- Al2O3 Напишіть рівняння реакцій за якими можна

здійснити такі перетворення :​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондарев Дима.

2Al+3H2SO4=Al2(SO4)3+H2↑

Al2(SO4)+3BaCl2=2AlCl3+3BaSO4

AlCl+3NaOH=3NaCl+Al(OH)3

Al(NO3)3 + 3NaOH = Al(OH)3+3NaNO3

2Al(OH)3 ----> Al2O3 + 3H2O