5. Укажіть масу кальцію кількістю речовини 2,5 моль:А 97,5 г;Б 50 г;В 100 г;Г47.5 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Константин.

Ответ:

В) 100

Объяснение:

n=2.5 моль

M(Ca) =40 г/моль

m=M*n=40*2.5=100 грам