4. Обчисліть кількість речовини води в стакані масою 180 грамів​


Ответы на вопрос

Отвечает Паскарь Костя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(H2O) = 180 г

Найти:

n(H2O) - ?

Решение:

M(H2O) = 1 * 2 + 16 = 18 г/моль

n(H2O) = m(H2O) / M(H2O) = 180/18 = 10 моль