11. Відносна густина невідомого газу за воднем 22. Обчисліть об'єм який займає цей газ масою 13,2

г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

готово

Объяснение:

знаходимо молярну масу данного газу:

M = D* M (H2) = 22*2 = 44

знаходимо об єм за пропорцією, де х - це об єм даного газу:

m/ M = V /Vm

13,2/44 = х/22,4

х = 6,72 л