Число атомів, що містяться в 3 моль водню срочно плііііз​


Ответы на вопрос

Отвечает Задорина Катя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(H2)=3 моль

N(H2)-?

Обчислюємо число атомів водню за формулою:  N=n×Na, де

Na=6,02×10²³моль⁻¹(число Авогадро)

N(H2)=3×6,02×10²³=18,06×10²³(атомів)

Відповідь: N(H2)=18,06×10²³атомів