Обчислити об'єм газу ацетилену кількість речовини 0.25 моль .допоможіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьминых Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(C2H2) = 0,25 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(C2H2)

V(C2H2) = Vm *n = 22,4 * 0,25 = 5,6 л