Перетворіть схеми на хімічні рівняння (не забувай мінити на «=»). Установіть відповідність між

рівняннями і сумую коефіцієнтів у них1 Si + KOH + H20 –> К2SiO3 + H22 KCIO3 —> KCl + KCIO,3 FeS2 + O2 –> Fe203 + SO24 Ca3P2 + HCI = CaCl2 + PH3А. 25Б. 12В. 9Г. 8Д.7​

Ответы на вопрос

Отвечает Соболев Данил.

Ответ:

1) Д ; 2)Г; 3)А ;4) Б

Объяснение:

1) Si + 2KOH + H2O = K2SiO3 + 2H2  (сума коефіцієнтів = 7)

2) 4KCIO3 = KCI + 3KCIO4 (сума коефіцієнтів =8)

3) 4FeS2 + 11O2 = 2Fe2O3 + 8SO2 (сума коефіцієнтів =25)

4) Ca3P2 + 6HCl = 3CaCl2 + 2PH3 (сума коефіцієнтів =12)

Отвечает Талапина Елена.

1. Si + 2 KOH + H2O = К2SiO3 + 2 H2

1 + 2 + 1 + 1 + 2 = 7

2. KCIO3 = KCl + KCIO невозможно...

3. 4 FeS2 + 11 O2 = 2 Fe2O3 + 8 SO2

4 + 11 + 2 + 8 = 25

4. Ca3P2 + 6 HCI = 3 CaCl2 + 2 PH3

1 + 6 + 3 + 2 = 12

1 - д

2 - ?

3 - а

4 - б