Купрум у бінарних сполуках з Оксигеном виявляє валентності І та ІІ. Запиши хі- мічні формули цих

сполук та обчисли, у якій з них масова частка Купруму більша.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Илья.

Ответ:CuO — двохвалентний Cu

Cu2O — одновалентный Cu

W(CuO)=64/80*100%=80%

W((Cu2O)=128/144*100%=89%

Отвечает Синевич Алина.

Ответ:

Объяснение: Формулы оксидов: Cu2O. Оксид меди (I). CuO оксид меди II.

W(CuO)=64/80*100%=80%.

W((Cu2O)=128/144*100%=89%.