Обракуйте число молекул та кількість атомів Оксигену у нітраті натрію (NaNO3) кількістю речовини

1,5 моль. ответьте с дано пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Бирилкина Алина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(NaNO3)=1.5 моль

N a = 6,02*10 23 (23-степінь числа 10 це стала Авогадро)

Знайти:

N(NaNO3)-?

N(O)-?

Розвязання:

1. Знаходимо Число молекул NaNO3:

N(NaNO3)=1,5* 6,02*10 23 (23-ступінь числа 10)= 9.03*10 23 (23-ступінь числа 10)

2. Знаходимо Число атомів Оксигену:

N(O)= 3*  9.03*10 23 (23-ступінь числа 10)= 27,09*10 23 (23-ступінь числа 10)