Якій кількості речовини відповідає флуор F2 об'ємом 112 л.срочно. даю 50 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Бақыт Раяна.

Ответ:5 моль

Объяснение:

n(F2)=V(F2)/Vm=112л /22,4 л/моль=5моль